June 27, 2022
Portali Shprehja

“Kryeqyteti shqiptar është një perlë”, Air France zbulon 12 destinacionet e verës

Tirana konsiderohet si një nga 12 destinacionet më të mira këtë verë për t’u zbuluar nga turistët.

Tact Watches

Kompania e njohur franceze e fluturimeve, Air France e cilëson Tiranën në platformën mediatike “EnVols” “një perlë të vogël” që nuk duhet humbur këtë verë.

“Atmosfera e gjallë e qytetit, ndërtesat e tij shumëngjyrëshe dhe tarracat plot lëvizje e bëjnë atë një qytet që ia vlen ta shihni vetë”, thuhet në artikull.

Të Ngjajshme

Sveçla: S’ka asnjë shtetas kosovar duke luftuar në Ukrainë

admin

Analiza e The Times/ Boris Johnson paralajmëroi Macronin në takimin e G7: Mos i krijo Putinit hapësirën për të manipuluar

admin

Kryetari i Preshevës nesër viziton nesër Kadri Veselin në Hagë

admin

Leave a Comment