April 17, 2021
Portali Shprehja

Ku e ka burrin Gresa Behluli, që nuk e uroi as për ditëlindje

Gresa Behluli, këngëtarja e “Ujit mineral”, prej vitesh është në skenë dhe gjithmonë duke u munduar për të arritur sukses të konsiderueshëm, shkruan “Kosovarja”.

Gresa, vajza e të madhes Shkurte Fejza, fillimisht u prezantua si këngëtare e muzikës moderne, e më pas u kyç në popullore.

Gresa si e gjjthë estrada është në pauzë të gjatë shkaku i ndalesave për parandalimin e shprëndarjes së infeskionit Covid 19-të.

Këngëtarja nuk ka munguar në rrjete sociale, ku ka treguar mjaftë gjëra edhe nga jeta private.

Gresa Behluli ka festuar ditëlindjen dhe ka marrë mjaftë mesazhe në faqen e saj, por jo edhe një të tillë nga i shoqi, që preferon të mbetet krejt anonim, shkruan “Kosovarja”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gressa Behluli (@gressabehluli)


Të Ngjajshme

Kjo është 7 vjeçarja më e bukur në botë

admin

Sa bukur duket në dasëm Afërdita bashkë me vajzën

admin

Shyhretja ndan imazhin më të mirë me mbesën

admin

Leave a Comment