June 22, 2021
Portali Shprehja

Ku e la Tayna hundën?

Rep artistja prizrenase Tayna dhe reperi Azet veç se kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre. Duke qenë se janë dy emra të pëlqyer nga publiku e të kërkuar mjaft shumë mbrëmjeve muzikore, padyshim pritet që të jetë një super hit. Dje në media ka qarkulluar një foto e marrë nga prapaskenat e klipit që pritet të […]

.

Të Ngjajshme

Gruaja e Nexhatit bën veprim interesant kur pozon pranë tij

admin

Gruaja e Labit vërehet që ka humbur shumë kilogramë

admin

Ronela Hajati tregon se për çfarë i lutet Zotit

admin

Leave a Comment