May 12, 2021
Portali Shprehja

Ku i priste dikur bashkatdhetarët babai i Rita Orës?

Besnik Sahatçiu, është babai i këngëtares së famshme ndërkombëtarisht, Rita Ora. Besniku, është baba i tre fëmijëve dhe jeton prej shumë vitesh bashkë me familjen në Londër, shkruan “Kosovarja”. Ai, bashkë me të shoqen Verën ka ndërtuar një jetë të mirë atje, ku shkuan si refugjatë, por ia dolën të integroheshin për bukuri. Besniku, vazhdon […]

.

Të Ngjajshme

Ekskluzive: Edhe motra e Almedës ia fali zemrën këtij turku të famshëm

admin

Ky është reagimi i Ana Kaurit pas daljes së Atdheut me Sarën nga ‘Përputhen’

admin

Sabri Fezjullahu dedikim Nerës: Kurrë nuk mund të dal hakut ty fryma jem…

admin

Leave a Comment