June 7, 2023
Portali Shprehja

Kualiarelja: Sampdoria, unë qëndroj dhe rikthehemi në Serie A

Sampdoria luajti ndeshjen e fundit në shtëpi për këtë sezon ndaj Sassuolos, ku rezultati përfundoi në barazimin 2-2. Fabio Kualiarella ka përshëndetur tifozët e Sampdorias pas ndeshjes, por nuk i ka varur këpucët ende në gozhdë.

“Nëse drejtuesit e rinj dëshirojnë dhe mendojnë se Kualiarella është ende i dobishëm, unë jam këtu, sepse dua të kthehemi së bashku në Serie A, këta tifozë e meritojnë. Nuk dua të jem në qendër të projektit, por të jem pjesë e tij. Mendoj se ende mund të jap një dorë”, është shprehur Kualiarelja.

Kujtojmë se sezonin e ardhshëm Sampdoria do të luajë në Serie B.

.

Të Ngjajshme

Protestë përpara Klinikës së Kardiokirurgjisë, kjo është arsyeja

Bullgaria fitoi qeveri të rregullt, në koalicion me rivalët Petkov dhe Borisov

Keni probleme me gjumin? Kjo është vitamina që ju nevojitet

Leave a Comment