November 29, 2021
Portali Shprehja

Kufiri Kosovë – Shqipëri pa kufitarë, do të ketë vetëm kamera

Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Bledi Çuçi, u është përgjigjur kryeministrave, Kurti dhe Rama, për lehtësimin e lëvizjes mes kufijve.

Të Ngjajshme

Daut Haradinaj: Shpresoj se krimin në Gllogjan nuk e ka bërë dora shqiptare

admin

Turqia veriperëndimore, përfshirë Stambollin, përfshihet nga një stuhi e fuqishme

admin

Shpërthen një granatë dore në Fushë Kosovë, nuk ka të lënduar

admin

Leave a Comment