7.7 C
Skopje
December 12, 2019
BLUE

Kujdes kur e takoni Taynan në ashensor, është shumë seksi

Tayna po vazhdon me provokimet e saj në rrjetet sociale

Këngëtarja e hitit “Sicko” por edhe disa hiteve të tjera këtë vit, ka bërë disa foto tepër provokative sot në ashensor.

Në fakt, ashensori është bërë një vend ideal për shumë vajza të estradës kosovare, të cilat bëjnë foto brenda tyre.

Sonte këngëtarja ka postuar disa të tilla dhe ku shihet e veshur seksi dhe duke ekspozuar belin e saj të hollë.

Sonte këngëtarja ka postuar disa të tilla dhe ku shihet e veshur seksi dhe duke ekspozuar belin e saj të hollë.

Artikuj të ngajshëm

Gruaja mashtroi në emisionin e saj! Reagon Arbana Osmani

shprehja

Adelina një zonjë e rëndë, kaq bukur e ka kombinuar pallton me çizme

shprehja

Demi Rose shkon një hap tutje, pozon tërësisht e zhveshur dhe fotot janë të përkryera – (Foto)

shprehja