August 2, 2021
Portali Shprehja

Kujt më mirë se Leartes i shkojnë veshjet tradicionale

Learta Jakupi shumë herë e dëshmon që është meraklike e veshjeve tradicionale. Me përkushtimin e madh që ka tek vetja, gjithmonë duket bukur dhe e dalluar, shkruan “Kosovarja”. Në shumë raste ajo kalon në lajm, me pozat e shumta që publikon për ndjekësit e saj. E, gjithmonë duke u shfaqur me veshje tradicionale Learta duket […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment