September 24, 2020
Portali Shprehja

Kumanovë, 22-vjeçari nga Shkupi ndërron jetë pasi bie nga skelet

Një i ri 22 vjeçar nga Shkupi ka ndërruar jetë në një objekt ndërtimtarie në Kumanovë pasi ka rënë nga skelet.

Mësohet se bëhet fjalë për 22 vjeçarin A.D. nga Shkupi, i cili ka qenë i angazhuar për instalimin e kabllove elektrike pranë kompanisë FZC-Kumanovë.

Policia ka kryer inspektime në vendngjarje.

Të Ngjajshme

Spasovski paralajmëron gjoba më të larta për ata që s’përdorin maska

admin

“Goce Dellçevi”, vazhdojnë përplasjet mes Maqedonisë dhe Bullgarisë

admin

Koçan mbetet në burg, Gjykata e Lartë e konfirmoi aktvendimin

admin

Leave a Comment