November 29, 2020
Portali Shprehja

Kumbulla, heroi modest: Goli? Merita ishte e…

Mbrojtësi kuqezi Marash Kumbulla ka folur për Rom TV pas fitores të marrë në Europa League kundër Young Boys falë një goli të tij:

“Ka qenë një ndeshje e vështirë, në një fushë sintetike, nuk jemi mësuar, shumë skuadra nuk arrijnë të bëjnë mirë në këtë fushë”, ka thënë 20-vjeçari.

“Goli? Mkhitaryan ka dhënë një krosim të bukur dhe mua më ka mjaftuar pak për të shënuar”.

“Ndeshjet e ardhshme? Unë jam gati dhe në dispozicion të trajnerit”.

.

Të Ngjajshme

Milan nis kontaktet me talentin: Falënderoj Maldini-n për komplimentet

admin

Francë: Barazimi i parë vjen hidhur për PSG. Nuk mjaftojnë Neymar-Kean (VIDEO)

admin

Shpërthen Mihajlovic: Futbollistët duhet të ndërrojnë profesion nëse…

admin

Leave a Comment