January 15, 2021
Portali Shprehja

“Kumbulla në 10 klubet më të mira në botë”, – presidenti i Veronës konfirmon gjithçka!

Presidenti i Hellas Veronas, Maurizio Setti, ka treguar se janë shumë klube të interesuara për mbrojtësin Marash Kumbulla. Ai konfirmon se mbrojtësi shqiptar me shumë mundësi do të largohet nga skuadra e tij këtë merkato.

“Ne kemi shumë oferta, nga shumë klube. Ne kemi besuar gjithmonë nga Kumbulla, kemi refuzuar oferta shumë të mëdha gjatë kohës që ishte në Akademinë tonë.

“Djaloshi ynë i ka të gjitha mundësitë të luajë në 10 klubet më të mirë në botë”, – tha numri një i klubit. Kumbulla ka luajtur 28 ndeshje me Veronen këtë sezon në Serie A dhe është pjesë e kombëtares sonë.

.

Të Ngjajshme

Probleme te Milani, dy yjet e ekipit nuk dalin në stërvitje. Në web ngrihen dyshime mbi Covid-19

admin

Kritika të ashpra ndaj Hazard: Reali luan me 10 lojtarë, kur ai është në fushë

admin

Martinez Quarta “qan” golin e Lukakut në 119’: Ishte faull, edhe sot e kam të gërvishtur qafën…

admin

Leave a Comment