July 27, 2021
Portali Shprehja

Kur do të bëjnë dasëm Eni dhe Genci

Eni Koci dhe Genc Prevlukaj ka kohë që e kanë konfirmuar lidhjen e tyre dashurore. Derisa qifti ndajnë imazhe krahë njëri tjetrit fansat e tyre duan të dinë se kur do të bëjnë dasëm, shkruan “Kosovarja”. Së fundi, në InstaStory u pyet këngëtarja në lidhje me këtë gjë dhe përgjigja e saj ishte që nuk […]

.

Të Ngjajshme

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Linda Halimi publikon foto duke u relaksuar në vendlindje

admin

Leave a Comment