July 27, 2021
Portali Shprehja

Kur e shoh Granitin, më vjen të qaj” – Ragip Xhaka i shkruan letër të birit dhe Kombëtares zvicerane

“Kur e shoh Granitin, më vjen të qaj” – Ragip Xhaka i shkruan letër emocionuese të birit dhe Kombëtares zvicerane Ragip Xhaka iu është drejtuar me një letër emocionuese ekipit kombëtar të Zvicrës dhe të birit të vet kapiten,  Granit Xhaka, pas arritjes historike të helvetikëve në Kampionatin Evropian 2020. Si kapiten dhe lider, Granit […]

.

Të Ngjajshme

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Linda Halimi publikon foto duke u relaksuar në vendlindje

admin

Leave a Comment