-2 C
Skopje
February 16, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Kur je në punë por futbolli është jetë

Një video e publikuar në Facebook nga SPORTbible, tregon më së miri se futbolli është më shumë sesa lojë.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Zeka: Së shpejti formohet qeveria teknike, jashtë mbesin AAK dhe VV

shprehja

Thaçi: Komisionari Hahn pritet të marrë rol dialogues në procesin e pezullimit të taksës

shprehja

Nepotizmi, antikorrupsioni shqyrton punësimet

shprehja