December 2, 2020
Portali Shprehja

Kur motra e Afërdites tregon gjoksin sytë nuk shohin gjë tjetër

Jehona Dreshaj nuk është emër i panjohur për publikun.

Ajo filloi të bëhet e njohur falë famës së motres, modeles së njohur Afërdita Dreshajt, shkruan “Kosovarja”

E tani është e njohur po aq ajo. Jo vetëm kaq.

Ajo po ashtu është e bukur dhe fëmër seksi ngjashëm sikur e motra.

Jo rrallë herë përfolet për linjat trupore. E gjatë, e trupin bombastik- tipike një femër për të marrë vëmendje.

Së fundmi tek sa tregon gjoksin, s’lë hapësirë për të shikuar diçka tjetër./Kosovarja/

 


Të Ngjajshme

Sara e fut barkun në gips

admin

Olta Gixhari pozon gjysmë e zhveshur dhe pa grim

admin

Majlinda i ‘sos’ efektet për tu shfaqur më bukur në foto

admin

Leave a Comment