March 7, 2021
Portali Shprehja

Kur Nora Istrefi ishte bjonde dhe dukej shumë ndryshe

Të gjithë e njohin Nora Istrefin, këngëtaren që prej shumë vitesh i reziston kohës me muzikë dhe stil, shkruan “Kosovarja”.

Ajo nuk ndalet, ndërkohë që hiti i fundit i saj mbetet ai me Butrint Imerin.

Por, jo vetëm kaq. Nora, ka sjell një kolazh me këngët e saj të kënduara në verzionin akustik dhe në mënyrë të mrekullueshme, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja është 100 % zeshkane, ama një herë ka qenë edhe bjonde, që duket se ka qenë gabim.

Nuk i kanë hije, apo?


Të Ngjajshme

Këngëtari shqiptar shumë pranë fitores në “Sanremo 2021”

admin

Shumë pak kohë i ka mbetur deri në lindjen e fëmijës së parë, por Afërdita nuk i ndahet palestrës

admin

Drake është arsyeja e ndarjes së Kim dhe Kanye?

admin

Leave a Comment