October 1, 2020
Portali Shprehja

Kur shoferët nuk dinë të ‘parkojnë’ makinën

Teksa për disa shqetësimi më i madh është të gjejnë një vend për të parkuar, për të tjerë është si të parkohet makina, transmeton lajmi.net.

Rastet e mëposhtme janë nga më çuditshmet dhe tregojnë situata komike të njerëzve që nuk dinë të parkojnë mjetin drejtues. /Lajmi.net/

 

Të Ngjajshme

9 mënyra për të kontrolluar fshikëzën tuaj kur nuk keni një tualet afër

admin

​Njeriu i parë që mposhti sidën, tani po lufton kancerin

admin

Pamje mahnitëse të festivaleve dhe kafshëve rreth botës që konkurrojnë për çmimin prestigjioz

admin

Leave a Comment