14 C
Skopje
October 20, 2019
Shëndetsi

Kur të jeni plakur do ta kuptoni se sa keni nevojë të keni fëmijë..

“Ndoshta tani, kështu e vjetër dhe papërvojë në lidhje me fëmijët, do të tingëllonte shumë egoiste, por kur të jeni plakur atëherë do ta kuptoni se sa ju duhet të keni një fëmijë”. “Ju drejtohem e trishtuar dhe e thyer për shkak të dëshirës së pamëshirshme për të pasur fëmijë. Por nuk kam. Prita shumë..”. […]

.

Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

Jessica Simpson humbi 45 kilogramë për gjashtë muaj pas lindjes

shprehja

Hoteli magjik në Maldive që ju mundëson të flini në rrjetën mbi det dhe nën ndriçimin e yjeve

shprehja

Dieta reale e cila do t’i bëjë çudi linjës së trupit tuaj: Eksperti nga Harvardi ka metodën për ju!

shprehja