December 5, 2020
Portali Shprehja

Kur Xheri e kishte trupin në vijë

Për shumkë është e njohur si Xheri e “RTV 21”, e programit të famshëm “Diçka po zihet”.

Ama, ka edhe nga ata që Xheraldina Vulën e njohin thjeshtë si të ëmën e Ledrit, artistit të famshëm të muzikës rep.

Gjithsesi, Xheri është figurë e njohut dhe me një karakter tejet të veçantë e magnetik, shkruan “Kosovarja”.

Xheraldina Vula prej shumë vitesh ka përmasa XXL, ama dikur ishte mjaftë “fit”.

Më mirë atëherë, apo tani?


Të Ngjajshme

A do ta njihnit Marinën pas këtij transformimi?

admin

Shikoni sa bukur e ka rregulluar Afërdita shtëpinë për festat e fundvitit

admin

Olta Boka zbulon padashje portretin e së bijës

admin

Leave a Comment