June 23, 2021
Portali Shprehja

Kur Xheri ishte e re dhe vishte “miniq”

A mund ta imagjinoni sot Xheraldina Vulën-Xherin me fustan të shkurtër? Xheri ndër vite ka shtuar kilogramë dhe gjithashtu i ka bërë disa vite, andaj veshjet e shkurtëra janë të paimagjinueshme për të. E, megjjthatë, Xheri dikur paska veshur fustan të shkurtër, e kjo u ilustrua përmes një foto të publikuar nga “Prive”. Nëna e […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment