March 7, 2021
Portali Shprehja

Kush është serbi që kërcënoi Albin Kurtin dhe i quajti shqiptarët terroristë – Iliria News Agency

Kush është serbi që kërcënoi Albin Kurtin dhe i quajti shqiptarët terroristë – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Mandati juaj ka skaduar, lija Kosovën njerëzve të saj – Iliria News Agency

admin

Tentuan t’i kontrabandojnë 25 telefonë nga Maqedonia për në Kosovë, kapen dy persona – Iliria News Agency

admin

Dita e dytë e Epopesë nis me homazhe pranë shtatores së Adem Jasharit në Skenderaj – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment