March 1, 2021
Portali Shprehja

Kushton rreth 4 milionë dollarë, këtë jaht Lamborghini mund ta blejnë vetëm 60 persona

Sipas një njoftimi për shtyp të kompanisë, jahti i frymëzuar nga hiper makina Lamborghini Sián FKP 37, është emëruar për vitin e themelimit të Lamborghini 1963 dhe do të jenë pikërisht 63 persona që do të kenë mundësi ta blejnë.

Ai peshon 24 tonë dhe është i gjatë rreth 20 metra. Ndërsa mundësohet nga dy motorë V12, secili duke bërë 2,000 kuaj fuqi. Jahti ka një çmim prej 3 milionë eurove, ose afërsisht 3.4 milion dollarë. /abcnews.al

Të Ngjajshme

​Këto janë mënyrat më të zakonshme të mashtrimit në internet

admin

Pajisja që po e kthen trupin e njeriut në bateri

admin

Mos e lini iPhone tërë natën në rrymë

admin

Leave a Comment