June 23, 2021
Portali Shprehja

Kuvend, caktohen vazhdimet e pesë seancave plenare

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë për sot janë caktuar vazhdimet e pesë seancave plenare, në të cilat ka ligje me debat të përfunduar dhe për të cilat duhet vetëm të votohet dhe ligje të tjera për të cilat të zgjedhurit e popullit do të mund të debatojnë. Janë caktuar vazhdimet e seancës së 18, 26, 29, 34 dhe 39. Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot seancë do të mbajë edhe Komisioni për transport, lidhje dhe ekologji.

.

Të Ngjajshme

Postimi i Zaevit për FFM-në, zemëroi Greqinë

admin

Filipçe paralajmëron: Nga shtatori mësimi mund do të filloj me prani fizike

admin

5 raste të reja me Kovid-19, një person ka ndërruar jetë

admin

Leave a Comment