May 11, 2021
Portali Shprehja

Kuvend, inspektim për zbatimin e masave anti-Kovid

Inspektorati shtetëror i punës ka zbatuar inspektim të jashtëzakonshëm në Kuvend për të verifikuar sa zbatohen masat anti-Kovid. Në procesverbalin e ISHP-së nuk është konstatuar asnjë vërejtje. Ky inspektim vjen 3 ditë pas votimit të dy deputetëve që ndodheshin në izolim, e që u sollën në Kuvend për t’i miratuar pikat nga seanca e 32-të.

.

Të Ngjajshme

Zaev pas takimit me Varhej: Nuk negociojmë për identitetin tonë!

admin

Gati amendamentet me të cilat do të ndryshohet teksti i Ligjit të Shtetësisë

admin

Diplomacia europiane: Hapni sa më shpejt negociatat me Tiranën dhe Shkupin

admin

Leave a Comment