August 2, 2021
Portali Shprehja

Kuvendi miratoi rendin e ditës, Ligji për shtetësi në pikën e 9-të

Deputetët votuan rendin e ditës në të cilin mes tjerash gjendet edhe propozim/ligji për shtetësi. Kjo pikë do të jetë e 9 me radhë. Për momentin deputetët po debatojnë rreth rishikimit të buxhetit.

.

Të Ngjajshme

Dy tetovarë kapen me kokainë në autostradën Shkup-Tetovë

admin

Moti me diell dhe i nxehtë, temperatura deri në 43 gradë

admin

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

admin

Leave a Comment