1 C
Skopje
December 6, 2019
BLUE

Ky aktor i famshëm kishte tentuar të vetëvritej

Aktori Stephen Graham ka thënë se gruaja e tij hyri në jetën e tij pas një përpjekje vetëvrasjeje – e cila fatmirësisht dështoi.

Ylli i “This is England” tregoi për një periudhë dëshpërimi të jetës së tij, gjatë së cilës kishte tentuar edhe të vetëvritej.

Ai tha se pas kësaj ngjarje kishte një perceptim tjetër mbi jetën dhe se e vlerësonte shumë më shumë.

Pas pikës së ulët traumatike, ylli i gjithanshëm i “Boardwalk Empire” dhe “Line Of Duty” u mbështet nga gruaja e tij e ardhshme Hannah Walters.

Pas pikës së ulët traumatike, ylli i gjithanshëm i “Boardwalk Empire” dhe “Line Of Duty” u mbështet nga gruaja e tij e ardhshme Hannah Walters.

Graham së fundmi luajti në filmin e ri të Martin Scorsese “The Irishman” përkrah heroit të tij të aktrimit Robert De Niro.

 

Artikuj të ngajshëm

Nga feja e deri te sëmundja, 10 faktet që nuk i dinit për të dashurin e Dua Lipës

shprehja

Këngëtaret që shkuan te Burdushi për fat e para

shprehja

Ja si dukej Meda dhëndër e Lulja nuse

shprehja