-0.2 C
Skopje
December 5, 2019
Shëndetsi

Ky burrë paralajmëroi por askush s’ia vuri veshin: Në datat 25-27 nëntor do të bjerë tërmet i fuqishëm

Shqipëria u godit sot nga një tërmet apokaliptik me magnitudë 6.4 i shkallës Rihter, i paraprirë nga të tjerë tërmete dhe i shoqëruar me pasgoditje të fuqishme, me epiqendër në detin Adriatik, 10 km nga qyteti i Durrësit. Numri i viktimave ka shkuar në 22, ndërsa në spital janë paraqitur mbi 600 të lënduar për […]

.

Artikuj të ngajshëm

Ermali dhuron 100 mijë euro, Sabri Fejzullahu lëshon shtëpinë për të prekurit nga tërmetet

shprehja

Ndodh mrekullia: Shpëtohet pas 20 orësh nën rrënoja Klajdi Qato – operacioni u ndoq Live edhe nga presidenti i Shqipërisë

shprehja

Sizmologu thirrje për qetësi, thotë se vështirë të ketë goditje tjetër të fortë

shprehja