May 16, 2021
Portali Shprehja

Ky është babai i Don Gjonit

“Mafia” është hiti i fundit i reperit senzacional nga Drenica, Don Gjoni, shkruan “Kosovarja”. Reperi, që u bë i famshëm brenda natës, tashmë llogaritet një nga rep artistët më të pëlqyer nga publiku. Pak dihet rreth jetës private të Don Gjonit, pos faktit që është 21 vjeç dhe ka lindur e është rritur në Drenicë. […]

.

Të Ngjajshme

Rina ndan një foto me flokë të kaltërta

admin

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

Leave a Comment