January 23, 2022
Portali Shprehja

Ky është banori i preferuar këtë javë në Big Brother VIP

Televotimi zgjati disa minuta.

Arbana Osmani, mori zarfin dhe ka treguar se cili nga banorët e preferon më shumë publiku, shkruan lajmi.net.

Tact Watches

Në televotim kanë qenë të gjithë banorët e Big Brother që publiku ta votojë të preferuarin.

Nga rezultatet e votave del se Arjola është e preferuara e kësaj jave.

Ndryshe, sonte të nominohen banorët për tu eliminuar njëri nga ta të martën.


Të Ngjajshme

Mes lotëve, Adele mahnit fansat me surprizën e saj

Gjendja emocionale e rënduar, Beatrix refuzon të shfaqet edhe në intervista

“I shkreti Dagzi, ajo rri veç diskove puthu me njërin..”, reperi i njohur habit me akuzat e rënda për Einxhel

Leave a Comment