December 1, 2020
Portali Shprehja

Ky është bashkëshorti milioner i Alketa Vejsiut

Alketa Vejsiu eshte nje nder moderatoret me te suksesshme dhe me te dashura per publikun shqiptar. Gjate gjithe ketyre viteve ne televizion, ajo eshte treguar gjithmone e rezervuar per jeten e saj private duke thene se e ka te shenjte dhe nuk e perzjen me televizionin.

Ne rrjetet sociale, fotot e saj me bashkeshortin jane shume te rralla ndersa fytyra e femijeve mbetet akoma e panjohur.

Bashkeshorti i Alketes quhet Ardian dhe eshte nje emer i njohur ne boten e biznesit. Ai eshte nga Vlora dhe eshte presidenti i nje firme ndertimi.

Moderatorja e njohur dhe Ardiani e kane kurorezuar dashurine e tyre ne martese ne vitin 2006. Ajo dhe bashkeshorti i saj kane 15 vite diefernece moshe me njeri-tjetrin.

Cifti ka dy femije sebashku, djalin Lionel dhe vajzen Nicole. Ata jetojne ne nje kompleks vilash luksoze ne periferi te Tiranes.


Të Ngjajshme

Brenda vilës së Miriamit e Albanit

admin

Adelina realizon frizurë në veshje të thjeshtë

admin

Vjollca publikon imazhin më të mirë për ditëlindje

admin

Leave a Comment