23.6 C
Skopje
September 22, 2019
Feja Islame

Ky është doktori kosovar i cili e befasoi Halil Kastratin

Hoxha Halil Kastrati pa dyshim që është një nga njerëzit më human në trojet shqiptare.Së fundmi humanisti Halil Kastrati ka qenë për t`i rregulluar dhëmbët tek klinika DentFix e Dr. Fehim Haliti, shkruan AlbanienShowDentisti më i mirë që ka Kosova, dhe jo vetëm, ka publikuar një foto ku shihet me humanistin Kastrati dhe këngëtarin e mirënjohur Gold Ag.Kastrati ka mbetur i befasuar për të mirë nga profesionalizmi dhe dëshira që ka doktor Haliti, për t`i shërbyer komunitetit.

Kujtojmë që jo vetëm Halil Kastrati e Gold Ag, por edhe emrat tjerë më të shquar të estradës shqiptare asnjëherë nuk ngurrojnë të ndajnë eksperiencat e tyre fantastike me ndjekësit, sa herë që vizitojnë këtë ordinancë stomatologjike për të bërë kontrollin dentar të dhëmbëve.Doktor Haliti i cili njihet për përvojën e gjatë në këtë profesion dhe për punën e shkëlqyer që bënë, për pak kohë ka arritur të shndërrohet në një prej dentistëve më me zë dhe më të kërkuar të momentit ai madje është edhe një humanist po ashtu i madh pasi shumë personave ia ka rregulluar dhëmbët pa para.Më poshtë sjellim disa imazhe./AlbanienShow

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

VESHJE TË REJA FËMIJËVE PËR BAJRAM

Dy imamët shqiptar që kontribuuan jashtëzakonisht për Ramazan

Letra prekese e djalit drejtuar nënës:”Kjo leter eshte per ty nena ime!”

shprehja