January 28, 2022
Portali Shprehja

Ky është i preferuari i publikut në Big Brother Vip

Para pak minutash Arbana Osmani ka hapur televotimin.

Është publiku ai i cili edhe sonte ka vendosë të preferuarin e tij.

Tact Watches

Gjatë Prime pasi u eliminiua Meridiani, Arbana bëri të ditur se do të zgjidhet i preferuari i publikut.

Donaldi është i preferuari i publikut, për të cilin nuk është hera e parë.

Theksojmë se i preferuari i publikut do të ketë të drejtën e ‘vetos’, ai nuk mund të nominohet por mund ti ndryshojë nominimet.

Ndryshe, Big Brother Vip nga 14 janar është shtyerë deri më 18 shkurt.


Të Ngjajshme

Nuk përfundoi, Ana dhe Arjoni së shpejti në gjykatë

Festën nuk e ndal as i ftohti për të nxjerrë gjoksin jashtë

Dikush tjetër ka hyrë në mes, ndahet çifti i aktorëve të njohur

Leave a Comment