May 28, 2022
Portali Shprehja

Ky është kushti që kërkon Enca nga një burrë

Enca ka treguar se çka duhet të ketë një burrë për t’i pëlqyer asaj.

Tact Watches

Përmes Instagramit, artistja tha se burri ose i dashuri i ardhshëm do të duhet t’i bëjë çdo ditë gatime të ndryshme.

Ajo vazhdoi duke thënë se nëse ai nuk e bën do ta kërkojë tek dikush tjetër.

Shihni më poshtë postimin e saj./Prive.al

.

Të Ngjajshme

Borislavova: Do ta mbrojmë interesin bullgar deri në fund, çështja me Maqedoninë duhet diskutuar më konkretisht

admin

”Levica”: Inspektime për flamurin shqiptar në stadiume dhe përmendoren e Xhemë Gostivarit

admin

Arrestohen dy shpërndarës të drogës në Shkup

admin

Leave a Comment