January 23, 2022
Portali Shprehja

“Ky është një problem i madh për Juventusin” | Drejtuesi bardhezi thumbon Dybala dhe De Ligt

Rinovimi i Dybala që nuk vjen kurrë dhe fjalët e Mino Raiola për të ardhmen e De Ligt. Situata e dy lojtarëve të mëdhenj të Juventusit nuk prek klubin, i cili me anë të Maurizio Arrivabene, vendos pikat mbi “i”.

“Lidhja me fanellën nga shumë lojtarë është në një masë më të vogël sesa lidhja që kanë për agjentët e tyre – tha drejtori i Juventusit -. Dybala është numri 10 i Juventusit, De Ligt është një lojtar i madh, ata duhet të bëjnë punën e tyre dhe ne bëjmë tonën.

Tact Watches

Marrëdhëniet janë të qeta, por ata si të gjithë duhet të tregojnë lidhje me fanellën në fushë.

Marrëdhëniet janë absolutisht të qeta dhe kur të vijë koha do të flasim edhe me ta, si me gjithë të tjerët”, përfundoi ai.

Gjithashtu në mikrofonat e Dazn, Arrivabene më pas shpjegoi se “rritja e kapitalit u bë, ne po punojmë për qëndrueshmërinë e llogarive dhe për konkurrencën e ekipit”.

.

Të Ngjajshme

PREMIER | Liverpool tenton të rihapë garën, Arsenali apatik

admin

Abramovich jep miratimin, Chelsea bën gati ofertën për 100 milionëshin e Serisë A

admin

Ëndrra e Guardiola-s mund të realizohet pas 18 muajsh, vjen lajmi i bujshëm nga Anglia

admin

Leave a Comment