January 27, 2021
Portali Shprehja

Ky është njoftimi më i çuditshëm gjatë pandemisë

Gruaja vendosi në dritaren e shtëpisë së saj një shënim, pas leximit të të cilit askujt nuk do t’i shkonte në mendje që të vepronte ndryshe. Mediat turke raportojnë se ajo shkruajti në njoftim: Deri sa të mbarojë koronavirusi, nuk presim dhe nuk shkojmë mysafirë, transmeton Lajmi.net.

Kaq ka mjaftuar që fotot e shkrepura të bënin xhiron e rrjetit, ku veprimi i saj ka marrë mjaft pëlqime. /Lajmi.net

Të Ngjajshme

Ky njeri ka mbi 350 kompjuterë dhe dëshiron të hap një muze

admin

Kamarieri zbulon kasafortën: Më ndihmuan fantazmat!

admin

Princesha që vriste të gjithë që e pyesnin: Kur do të martohesh?

admin

Leave a Comment