June 18, 2021
Portali Shprehja

Ky është reagimi i Ana Kaurit pas daljes së Atdheut me Sarën nga ‘Përputhen’

Dy konkurrentët e “Për’puthen”, Atdhe Xheravina dhe Sara Malaj, janë larguar mbrëmë nga ky emision për të vazhduar njohjen jashtë. Ky veprim i dyshes ka habitur të gjithë, meqenëse ata kanë qenë më të afërt me konkurrentë të tjerë dhe kishin pasur debate të forta. Pas daljes së tyre, ka reaguar edhe ish-konkurrentja Ana Kauri. […]

.

Të Ngjajshme

Një fshatare si Ana Kabashi

admin

Kjo veshje Yllkën e bën të duket bombë

admin

Remzie Osmani do ta lë pa punë Valdrin Sahitin

admin

Leave a Comment