December 4, 2021
Portali Shprehja

Ky është reagimi i Gentës pas largimit të Granitit

Graniti u largua sonte nga shtëpia e ‘Big Brother’.

Ai u shpreh i lumtur për shkak të mallit për familjen dhe shoqërinë.

Tact Watches

Mesa duket e lumtur është edhe motra e Granitit, prezantuesja e njohur Genta.

“Bravo Granit. Mbaroi më në fund” – është shprehur ajo.

Më e mërzitura është Fifi që ka shpërthyer në lot në shtëpi.


Të Ngjajshme

Iliri e kalon provën, mes lotësh flet me vajzën e tij pas mbi 52 ditësh izolim

Xhensila bëhet një kaçurrele tërheqëse

Bëhen ‘zyrtarisht’ tre çifte në shtëpinë e famshme BB VIP

Leave a Comment