January 27, 2021
Portali Shprehja

Ky është vjehrri Medes që sot feston ditëlindjen

Lulja dhe Meda janë çifti më i pëlqyer në mediat rozë.

Meda veç se njihet prej vitesh si këngëtar mjaft i dalluar e repsektuar, e krahas tij vëmendje ka marrë edhe Lulja, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

E pikërisht sot në familjen e Lules ka festë, babai i saj feston ditëlindjen ku natyrisht nuk ka munguar urimi nga ajo.

“Urime ditlindjen babi im ma imir ne bot❤️ jom krenare qe jom vajza jote ishalla 💯 pran neve 🤲🎂🎂🎂, ka shkruar bukuroshja.

Ja pra, ky është vjehrri i Medes që feston sot ditëlindjen./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Këngëtarja shqiptare: Humba djalin që nuk linda dot vetë

admin

Vajza e Eli Farës “arratiset” me biznesmenin për pushime në Dubai

admin

Afrona Dika biondina më e bukur që iu kanë parë sytë

admin

Leave a Comment