November 29, 2020
Portali Shprehja

Ky mashkull e mbajti para duarsh Encën për ditëlindje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, mbrëmjen e djeshme e ka organizuar një festë.

Gjithçka ishte e rregulluar deri në detaje pasi ajo nisi festën për ditëlindjen e 25-të.

Duke nisur që tek torta erotike, shkrimi mbi dekorim i mbushur me pak “banalitet”, konsumi i lëndëve narkotike dhe në fund tek asistenti muskuloz që arriti ta mbaj në ajër këngëtaren për pak sekonda.

Trupi i asistentit siç e quan edhe Enca flet më shumë se fytyra e tij e sforcuar për të buzëqeshur.

Ishte Enca ajo e cila i ka ndarë me ndjekësit dy foto në Instagram.

 


Të Ngjajshme

Tayna duke ekspozuar gjoksin, thotë së ngjason me këtë këngëtare

admin

Nikolla: Sot për herë të parë shqiptarët festuan me flamur kombëtar

admin

Vajzat binjake të Vjosa Osmanit me paraqitje të veçantë për Ditën e Flamurit!

admin

Leave a Comment