8 C
Skopje
March 8, 2019
Feja Islame

Ky njeri po i mahnit Gjermanët me shkrimin “KUSH NUK KA MOS TE PAGUAN” (video)

Mehmeti është 45 vjeçar dhe jeton në Minhen, ku ka hapur një restorant të vogël turk. Letra që Mehmeti e ka vendosur në derën e restorantin ka mahnitur njerëzit në Minhen dhe më gjerë.

Mehmeti, të cilin shumica e thërrasin “Memo” është ish biznesmen nga Stambolli.

Lexo edhe Si të flirtoni pa thënë asnjë fjalë
Pas dy martesave të pasuksesshme dhe bankrotimit, ai u bë aq i varfër sa që u detyrua të marr edhe paratë e fëmijëve.

Kur erdhi në Gjermani vendosi të hap një lokal të vogël në Minhen.

Artikuj të ngajshëm

Flet babai i shoferit të kamionit: Punonte për kafshatë buke, kam dhimbje më shumë se për djalin tim

shprehja

Fjalët emocionuese të Halil Kastratit, pas aksidentit të tmerrshëm në Gjilan

shprehja

Shikoni se si ikin xhemati nga Xhamia pas nje termetit te fuqishem..

shprehja