January 30, 2023
Portali Shprehja

Labi: Ta shpëtojmë Rinesën, ju lutem ndihmoni dhe shpërndajeni se vlen më shumë se sa Big Brother

Këngëtari i mirënjohur Labinot Tahiri-Labi përmes një postimi në rrjetet sociale ka bërë thirrje për të ndihmuar Rinesa Kamberin, një nxënëse e shkëlqyer që ka nevojë emergjente për shërim jashtë shtetit.

Ja postimi i tij:

Ta shpëtojmë dhe lus mediat ta publikojnë sepse vlen më shumë se sa Big Brother🙏🏻

Sigurisht se nga populli jam pasuruar pêr aq sa më ka dhuruar rriskun Zoti, dhe nuk jam ndalur kurrê duke dhuruar nga dje kur kisha vetëm një mark në xhep e deri më sot kur i kam disa euro nga të ardhurat e mia si këngetar.

Populli im shqiptar ishte, është dhe do tê mbetêt popull bujar e human prandaj unë jam ju.

Sot, ju lus të gjithêve që ta shpêtojmë këtë vajzë me ndihmen e Zotit dhe ndihmën tonë dhe mos të presim nga askush por ndihmojeni sepse kjo pret vetem ndihme e Zotit dhe ndihmen tonë.

Tê mërkuren me emrin e Zotit kthehem nga Amerika, dhe nga 500€ deri në 1000€ i dhuroj te familja e kësaj vajze parat e mia, edhe ju të tjerët veproni me mundesitë qê i keni.

Zoti ju bekoftë, Natên e mirë nga New Yorku✋🏼 Labi, Kosovë e Shqipërisë.🇦🇱🌹”, ka shkruar Labi. (INA)

Të Ngjajshme

Tre ministra nga LVV të ftuar në takimin e ambasadës së SHBA-ve, në fokus Asociacioni

admin

Erdogani thotë se Turqia mund ta pranojë Finlandën në NATO, por ta bllokojë Suedinë

admin

Rrëzohet avioni i forcave ajrore greke, nuk dihet fati i pilotëve

admin

Leave a Comment