May 28, 2023
Portali Shprehja

Lacio zbardh emrin e drejtorit të ri sportive, vjen në vend të Igli Tare-s

Lacio do të ndryshojë drejtorin sportiv këtë verë, me kontratën e Igli Tares që skadon në muajin qershor dhe që nuk do të rinovohet.

Klubi italian ka vendosur që të promovojë Angelo Fabianin, ish-drejtor sportiv i Salernitana-s dhe menaxher aktual i ekipit “Primavera” dhe atij të femrave.

Kështu Tare do të largohet nga posti i drejtorit sportiv të Lazios pas plot 15 vitesh, ndërsa për shqiptarin ka oferta nga Juventus në Itali, si edhe nga Bajer Leverkuzen dhe Hofenheimi në Gjermani.

.

Të Ngjajshme

“Bye, bye, bye Kemal” Erdogan shpall fitoren në zgjedhjet presidenciale në Turqi

Udhëheqësit botërorë kanë filluar të urojnë Erdoganin për fitoren

Një avokat nga Nju Jorku po përballet me një seancë gjyqësore të tij pasi firma e tij përdori mjetin AI ChatGPT

Leave a Comment