Lady Gaga dhe Ariana Grande bashkëpunojnë për një projekt muzikor, vetëm për 4 orë dyshja kanë arritur klikime marramendëse

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe Lady Gagas.

‘Rain on me’ është publikuar fillimisht pa klip nga dyshja, por vetëm për katër orë këngëtaret arritën mbi një milionë klikime në platformën e Youtube. /Lajmi.net/

loading...

Të ngjajshme

Coronavirusi bëhet shkak që James Bond ta anulojë premierën në Kinë

shprehja

Arta Bajrami mendon se njeriun e drejtë të gjithë e kanë inat

shprehja

Këngëtarja e njohur shqiptare pozon me pantallona gjysmë të zhveshur

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë