18.8 C
Skopje
August 25, 2019
Informacione Vendi

Lajm i Fundit: Katica Janeva jep dorëheqje!

Kryeprokurorja e Prokurorisë Speciale, Katica Janeva sot ka dhënë dorëheqje të parevokueshme.

Sipas komunikatës për mediat, Janeva njofton se dorëheqja e saj do të aktivizohet në momentin kur liderët e partive do të arrijnë marrëveshje për Ligjin për PSP-në dhe për pasardhësin e saj.

“Po e deponoj dorëheqjen time e cila do të aktivizohet atëherë kur partitë politike do të dakordohen për zgjedhjen e re ligjore dhe do ta zgjedhin pasardhësin tim”, ka njoftuar Katica Janeva.

Artikuj të ngajshëm

Kaos i madh në rrugën Prishtinë -Pejë, 10 aksidente e shumë të lënduar

shprehja

Haradinaj takon Zaevin, e quan mik të mirë

shprehja

Albin Kurti tregon për herë të parë si e njohu gruan norvegjeze

shprehja