6 C
Skopje
February 11, 2019
Aktuale

Lajm i fundit: Rrihet deri në vdekje një shqiptar nga Maqedonia? (VIDEO)

Nje shtetas i Maqedonise eshte rrahur deri ne vdekje, ne nje rrahje masive qe ka ndodhur ne nje lokal ne rajonin austriak Regau ne qytetin Veklaburg, transmeton Gazeta Lajm. Sipas informacioneve te para qe kane arritur, behet fjale per te ri shqiptar nga Maqedonia. Policia nuk e ka konfirmuar zyrtarisht perkatesine etnike te riut, por vetem ka njoftuar se ai ka nderruar jete pas rrahjes masive qe ka ndodhur ne nje Shisha Bar ne kete qytet. Ne kete rrahje, kane mbetur te lenduar disa persona.

Artikuj të ngajshëm

Një “Shpërndarje” Ty Nuk Të Kushton Asgjë, Për Blerondin Është Shpresë Për Jetë!

Redaksia Shprehja

“Betohem në Kuran, në flamurin kombëtar dhe në armë”. Jehona e formimit të NDSh-së në krahinën e Dibrës.

Redaksia Shprehja

Jeta me qira dhe pa ndihmë sociale, familja Ramani nga Shkupi lufton për mbijetesë

Redaksia Shprehja