May 26, 2022
Portali Shprehja

LAJM I HIDHUR TE PSG | Pochettino humbet titullarin për sfiden ndaj Real?

Problemi Wijnaldum për Mauricio Pochettino. Mesfushori i Paris Saint-Germain, i cili u dëmtua në ndeshjen ndaj Brest-it, nuk është rikuperuar nga një dëmtim në kyçin e këmbës që do ta mbajë jashte për disa javë.

Në rrezik, pra, ndeshja e parë e fazës së 16-të kundër Real Madridit, e planifikuar për 15 shkurt. Ky është shënimi nga klubi parizien:

Tact Watches

“Georginio Wijnaldum ka korrigjuar një ndrydhje të kyçit të majtë me dëmtim të pjesshëm në ligamentin e brendshëm anësor.

Kohët e rikuperimit vlerësohen në rreth tre javë dhe mund të ndryshojnë sipas evolucionit dhe kontrolleve klinike”.

.

Të Ngjajshme

Lazio-Sarri, rinovimi që i merr kompetencat Tares. Ja të gjitha shifrat e marrëveshjes

admin

Buzëqesh Pioli, i rikthehet medalja që ia vodhën dhe fiton çmimin e madh të Serie A

admin

Zhgënjim i madh, në Roterdam policia ndërhyn me kuaj dhe hedhës uji! Tifozeria konfrontohet (PAMJET)

admin

Leave a Comment