October 21, 2021
Portali Shprehja

Lajm i keq për Milan-in, ja çfarë i ka ndodhur Maignan

Milan ka humbur Mike Maignan.

Portieri do t’i nënshtrohet një operacioni në dorën e majtë të mërkurën.

Koha e rikuperimit e lojtarit do të mësohet vetëm pas ndërhyrjes, por francezi pritet të ndalet për 10-15 ditë. Në vend të tij do të aktivizohet 35-vjeçari Ciprian Tatarusanu.

Milan do të luajë të shtunën kundër Verona-s dhe të martën në Champions League kundër Porto-s.

Lajmi për operacionin e Maignan është dhënë nga klubi kuqezi.

.

Të Ngjajshme

LAJMI I FUNDIT | Skandali “sex-tape” me Valbuena, prokurori burgos Karim Benzema

admin

Dy lajme negative, një pozitiv dhe “rebusi” Ibrahimovic te Milani i Piolit!

admin

E paprecedentë! Presidenti i klubit të Bundesligës dhunohet nga tifozët kundërshtarë

admin

Leave a Comment