February 1, 2023
Portali Shprehja

Lajme jo të mira për Liverpullin, lëndohet sulmuesi uruguain

Një ditë para ndeshjes aspak të lehtë për Liverpullit, Jurgen Klop ka marr një lajm shqetësues. Darvin Nunez ka pësuar lëndim dhe nuk ka stërvitur fare me grupin. Në konferencën për media, Klop ka dhënë të rejat e fundit për lëndimin e uruguaianit.

“Nëse Nunez nuk stërvitet as sot, ai nuk do të ftohet për nesër. Ne jemi në pritje të informacioneve të fundit. Nuk është lëndim i madh, por që rrezikon ndeshjen ndaj Briajtonin. Millner e Bajçetiç janë kthyer nga lëndimet, ndërsa Firminjo vazhdon të jetë mungesë për ne” ka thënë Klop./Indeksonline/

.

Të Ngjajshme

Grupi i Zjarrit në Kërçovë: Ahmetin e mbrojmë vetëm ne

Duel i futbollistëve shqiptarë në Kupën e Italisë

Kristian Eriksen, jashtë terrenit deri në muajin prill

Leave a Comment