5.4 C
Skopje
April 1, 2019
Maqedoni

LAJMI FUNDIT: Aksident i rëndë trafiku në autostradën Shkup-Tetovë në afërsi të fshatit Llaskarcë

Në autostradën Shkup-Tetovë në afërsi të fshatit Llaskarcë, sa po ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku, në të cilin janë përfshirë një kamion dhe disa vetura, raporton gazeta KOHA.

Nuk ka informacione për të lënduar dhe viktima nga aksidenti. Informacionet e para të gazetës KOHA nga terreni flasin se veturat e përfshira në aksidet janë tepër të dëmtuara. (koha.mk)

Artikuj të ngajshëm

Për dy ditë me radhë vazhdon të rrjedh uji nga gypi i plasur në fshatin Kondovë të Shkupit.

Redaksia Shprehja 3

Ta ndihmojmë të gjithë Jasinin 7 vjeçar që të shërohet nga epilepsia (FOTO-DOKUMENT)

Redaksia Shprehja 3

Ndizet një pjesë e malit në fshatin Sallarevë të Zhelinës

Redaksia Shprehja 3