5.1 C
Skopje
April 1, 2019
Informacione Vendi

LAJMI FUNDIT: Aksident i rëndë trafiku në autostradën Shkup-Tetovë

Në autostradën Shkup-Tetovë në afërsi të fshatit Llaskarcë, sa po ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku, në të cilin janë përfshirë një kamion dhe disa vetura, raporton gazeta KOHA.

Nuk ka informacione për të lënduar dhe vik.tima nga aksidenti. Informacionet e para të gazetës KOHA nga terreni flasin se veturat e përfshira në aksidet janë tepër të dëmtuar. (koha.mk)

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

UEJL do të pranojë 1100 studentë në studimet deridiplomike

shprehja

Për të gjithë gënjeshtarët Urime 1 prilli dita e të së “Vërtetës” absolute

shprehja

Ky është parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

shprehja